دستگاه 360 معرفی ماشین آلات و تجهیزات
دستگاه 360 معرفی ماشین آلات و تجهیزات
دستگاه 360، وب سایتی برای معرفی و شناساندن دستگاه ها، ماشین آلات، تجهیزات و محصولات صنعتی می باشد.

شبکه ای برای شناسایی و تجمیع توانایی های موجود در کشور، بر پایه خدمات و محصولات برترین صنعتگران داخلی است. “دستگاه 360” سعی بر ارائه دقیق ترین و جامع ترین اطلاعات در زمینه خدمات و تجهیزات صنعتی موجود در کشور دارد و به منظور جلب اعتماد صنعتگران و مشتریان، خدمات و محصولات شرکت های معرفی شده در دستگاه 360 توسط جمعی از مهندسان صنعت و متخصص در حوزه های مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرند. در واقع این وب سایت بستری است که شبکه ای از ظرفیت های کشور را با نگاه تامین داخلی و صادرات با کیفیت در شان کشورمان در خود دارا می باشد. .

چرا دستگاه 360 ؟

امروزه افراد بسیار زیادی هستند که محصول و یا خدماتی برای عرضه دارند و یا اینکه بدنبال خدمات و محصولاتی می گردند و یک وبسایت آگهی می تواند به راحتی این افراد را به یکدیگر برساند. در دستگاه 360 مهم ترین محور وب سایت، معرفی دستگاه ها، ماشین آلات و تجهیزات صنعتی می باشد که در دسته بندی های مختلف قرار دارند.

 

نیازمندی‌های ریز و درشت شما در دستگاه 360

در دستگاه 360 به آسانی می‌توانید نیازمندی‌هایتان را بر اساس دسته مربوطه دسته‌بندی کنید و نزدیک‌ترین‌ها را بیابید.

تبلیغات بی‌واسطه

در دستگاه 360 کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که دستگاه 360 در خرید و فروشِ شما هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.